یوفو ها

یوفو ها و ارتباط آن ها با وجود بیگانگان

اکثر اشیا پرنده ای که در طی شبانه روز در آسمان دیده می شوند، مربوط به انسان هاست و درصد کمی از این اشیا را می توان به فضایی ها و موجودات ماورایی ربط داد. معمولا UFO ها به عنوان اشیا پرنده ای که کاملا ناشناس اما قابل تشخیص هستند طبقه بندی می شوند. تعریف عمومی از UFO چیزی است که در آسمان آشکار است ولی قابل شناسایی نیست و مردم آن را به عنوان یک شیء شناخته شده و یا پدیده طبیعی نمی شناسند.

شناسایی یک UFO

به طور معمول وقتی یک UFO دیده می شود افراد گوناگون آن را به عنوان یک پدیده طبیعی توضیح می دهند و از نسبت دادن آن به موجودات بیگانه خودداری می کنند. اما تا زمانی که یک شیء پروازی به عنوان پدیده انسانی یا طبیعی شناسایی شود، عنوان خود را به عنوان یک UFO نگه می دارد. عنوان UFO در ابتدا در سال ۱۹۵۳ توسط نیروی هوایی ایالات متحده ساخته شد تا بتواند هر گونه از مواردی را که با پدیده های انسانی مغایرت دارد را در یک گزارش رسمی وارد، ثبت و بررسی کند. در اسناد دولتی، UFO ها نیز گاهی اوقات UFOB نامیده می شوند که این نوع شیء هوابرد معمولا دارای ویژگی های آیرودینامیکی و عملکرد یا ویژگی های عجیب و غریب است که در حال حاضر مطابق با انواع موشک یا هواپیما های شناخته شده انسان نیستند. در طبقه بندی اصلی UFOB فقط تعداد کمی از موارد ثبت شده موفق به حفظ کامل خود به عنوان یک UFO یا UFOB بودند.


بیشتر بخوانید: ساختمان های محل زندگی فضایی ها بر روی ستاره ای جدید!


در طول دهه ۱۹۴۰ و اوایل دهه ۱۹۵۰، UFO ها بیشتر به نام بشقاب پرنده ها شناخته می شدند. به نظر می رسد که بعضی تصاویر منتشر شده از UFO ها تا کنون صرفا ساختگی بوده و یا تصاویر لو رفته ای از هواپیما های نسل جدید بوده است. از آنجایی که جنگ های مختلف در طول تاریخ همواره با سلاح ها، ماشین ها و هواپیما های جدید همراه بوده است، معمولا هر شیء پروازی ناشناس ابتدا به عنوان یک هواپیما یا وسیله پروازی جدید شناخته می شوند و سپس بررسی می شود. از آنجایی که امروزه UFO ها به یک نگرانی امنیتی طبیعی تبدیل شده اند، گزارشات مشاهده UFO در سراسر جهان تقریبا هر روز بررسی می شوند. اگر چه اکثر مردم با دیدن UFO ها سریعا به ارتباط آن ها با نظریه های توطئه(امنیت ملی) و یا یک پدیده فرهنگی فکر می کنند اما عده زیادی هم به فرضیه وجود فرازمینی ها پی می برند.

یوفو ها

مطالعات مختلفی در زمینه مشاهدات UFO ها در طول سالهای اخیر انجام شده است. در حالی که هرسال حدود ۵ تا ۲۰ درصد از موارد گزارش شده در مورد مشاهده UFO ها که با دلیل و مدرک کافی هم همراه بودند، غیر قابل توضیح و همچنان حل نشده هستند، افرادی وجود دارند که حرفه خود را به شناخت و بررسی موارد مشاهده شده از UFO ها اختصاص داده اند. یکی از اولین گام ها در این نوع تحقیقات، رد کردن هر نوع توضیح یا طبقه بندی زمینی یا انسانی . اغلب هنگامی که است. در این بین افرادی نیز وجود دارند که سعی در تخریب هرگونه اظهار نظر در مورد وجود فرازمینی ها هستند. این افراد با تکذیب مشاهده UFO ها، این اشیا پرنده را به عنوان نسل جدیدی از هواپیما ها به مردم معرفی می کنند. آنها به سرعت با نوعی شواهد که جعلی هستند سعی در تکذیب وجود UFO ها دارند. در عصر دیجیتال امروز بسیار آسان است که یک فایل از مدارک فتوشاپ شده UFO ها را ارائه دهید و این تنها می تواند منابع دولتی را از ارائه توضیحات به مردم معاف کند.

یوفو ها

اثبات وجود این یوفو ها با توجه به اشیا پرنده دیده شده، امریست که نیازمند مطالعه و تحقیق فراوان است. با این حال امروزه با وجود بسیاری از بالن های جدید، هواپیماهای بدون سرنشین و دیگر فناوری ها این مسئله نیز دشوارتر می شود و به طبع مشاهدات مردم نیز بیشتر می شود. به علم مطالعه یوفو ها UFOlogy می گویند که مراکزی شامل مرکز مطالعات UFO، شبکه UFO و کمیته تحقیقات ملی پدیده های هوایی، مسئول مطالعه و پژوهش در مورد آنهاست. هنوز هم کمبود مطالعات علمی و نبود شواهد کافی درمورد مطالعه یوفو ها ادامه پژوهش های این علم را با مشکل مواجه کرده است. اما بسیاری از این سازمان ها با همکاری متخصصین علمی، و متخصصین در زمینه های مهندسی، جامعه شناسی و روانشناسی به ادامه پژوهش در مورد این پدیده می پردازند.

یوفو ها و ارتباط آن ها با وجود بیگانگان
۵ (۱۰۰%) ۱ vote